HAKKIMIZDA

KALİTENİN VE GÜVENİN BULUŞTUĞU ADRES...

KURULUŞUMUZ

2000 Yılında kurulmuş olan şirketimizi 2015 yılında kurumsallaştırmaya başladık, bu süre zarfında kendi ürünlerimizi YALÇINSOY GIDA olarak tesislerimizde ürermeye ve siz değerli müşterilerimizle buluşturmaya başladık.

Kuruluşumuzdan bu yana geçen her bir yılda tecrübe kazandık, kazanmış olduğumuz tecrübelerle çalışmakta olduğumuz firmalarımızın güvenini kazandık.

MİSYONUMUZ

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru ve en uygun ürünü sunan, yaygın servis ağı ve alternatif dağıtım kanalları ile geniş ürün ve hizmet yelpazesini toplumun her kesimine en hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak dünya standartlarında sürdürülebilir karlılık ve verimlilikle faaliyet gösteren, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir firma olmaktır..

VİZYONUMUZ

İzmir'in her yerinde yaygın, güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan, herkesin ve her kesimime hitap eden, müşteri ve insan kaynağını en değerli aktifi olarak kabul eden, köklü geçmişine yakışır şekilde sürekli olarak fark ve değer yaratan, rakiplerinin örnek aldığı, saygın ve piyasa değeri yüksek, bir firma olmaktır.